kalıcı oje

Kalıcı Oje (2)
Kalıcı Oje

kalıcıoje

Muna Güzellik
İle güzelliğinize anlam katın!

Muna Güzellik olarak, tırnaklarınızın güzel ve bakımlı görünmesi için birçok seçenek sunuyoruz. Bunlardan biri de kalıcı oje uygulamasıdır.

Kalıcı oje uygulaması, normal oje uygulamasına göre çok daha uzun süre dayanabilen bir yöntemdir. Özellikle yoğun iş temposu olan ve sık sık oje değiştirmek istemeyen kadınlar için idealdir. Kalıcı oje uygulaması ile tırnaklarınızın en az 2 hafta boyunca mükemmel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulama sırasında öncelikle tırnaklarınız hazırlanır, daha sonra kalıcı oje ürünleri kullanılarak tırnak yüzeyine uygulanır. Uygulama sonrası özel bir lamba yardımıyla kurutulur ve işlem tamamlanır.

Muna Güzellik olarak, kalıcı oje uygulamasında en kaliteli ürünleri kullanıyoruz ve alanında uzman personelimiz ile hizmet veriyoruz. Kalıcı oje uygulaması ile tırnaklarınızın güzel ve bakımlı görünmesine katkıda bulunabilirsiniz.

IMG_4016

BİZİTANIYIN

Özlem Gürtemel tarafından 2023 yılında kurulan salonumuz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen bir güzellik merkezidir. İzmir'in Bornova Yeşilova ilçesinde bulunan salonumuzda, geniş bir yelpazede güzellik hizmetleri sunmaktayız ve her türlü güzellik ihtiyacınızı karşılamak için uzman kadromuz ile birlikte çalışıyoruz.

KALİTELİHİZMETLER

Güzelliğinizi keşfetmek için Muna Güzellik'te buluşalım.

Kaliteli hizmet ve güleryüzlü personelimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Profesyonel ekipman ve sürekli hijyen ile her zaman bize güvenebilirsiniz. 

Profesyonel Ekip

100%

Kaliteli Malzemeler

100%

Orijinal Cihazlar

100%

Güler Yüzlü Hizmet

100%